Michal Joch | Joch Reality

Michal Joch

Kdo vlastně stojí za realitní kanceláří JOCHreality? Jmenuji se Michal Joch, těší mě! Dovolte pár slov o sobě..

Narodil jsem se před 32 lety v Novém Městě na Moravě, do 15 let jsem žil v nedalekém Žďáře nad Sázavou, následně jsem se s celou rodinou přestěhoval do Hrušové u Vysokého Mýta. Vystudoval jsem střední školu podnikání a úspěšně ji ukončil v roce 2008 maturitní zkouškou.

V oboru realit působím vlastně od samého počátku mé pracovní kariéry. Po maturitě jsem prošel několika realitními kancelářemi, až jsem ukotvil na portálu seznam.cz, konkrétně u giganta českého realitního trhu - Sreality.cz. Dlouholetá práce v první lize českého realitního průmyslu mi dala nesmírně cenné zkušenosti, kdy jsem měl na starost kompletní inzerci desítky realitních kanceláří. 

Během působení na Seznamu se mi začal v hlavě rodit nápad na založení vlastní realitní kanceláře. Správný čas nadešel v létě 2014, kdy jsem si uvědomil, že pokud se chci ve svém životě profesně posunout, musím se osamostatnit. 

Ve stejném roce jsem tedy založil JOCHreality. Mou vizí bylo přitom vytvoření projektu, který půjde proti "zažitému realitnímu proudu" (nejen) ve východních Čechách. Zásadní kritéria tohoto odlišení jsem viděl v několika bodech, kterých se dodneška držím a věřím, že představují základní kameny mého úspěchu. Ten tkví především v šikovné prezentaci přes sociální sítě,  přehledné videoprohlídky a profesionální fotografie. (O těchto bodech detailněji v záložce “Proč JOCHreality” ).

12
LET PRAXE
300+
PRODANÝCH A PRONAJATÝCH NEMOVITOSTÍ
1550+
ODBĚRATELŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH
  

Kreativní práce mě nesmírně baví. Videoprohlídky a prezentace přes sociální sítě měly navíc velký úspěch, proto jsem se v roce 2016 rozhodl vstoupit vstoupit do nového projektu a společně s dvěma přáteli jsme v zimě 2016 založili mediální agenturu Media Heroes ( www.mediaheroes.cz ).

Jako “mediální hrdinové” se zaměřujeme na pomoc klientům při propagaci jejich firem na internetu. Nabízíme komplexní služby od tvorby webových stránek přes internetový marketing až po správu sociálních sítí.

Nově nabyté zkušenosti z oblasti sociálních sítí a internetového marketingu přitom aplikuji hlavně do podnikání v oblasti realit a snažím se tak o neustálé zlepšování prezentace nemovitostí klientů JOCHreality. 

Michal Joch - majitel JochReality