Proč Joch Reality | Joch Reality

Proč Joch Reality

Společnost JOCHreality vznikla v srpnu 2014 a staví na dobrém jméně a zkušenostech zakladatele Michala Jocha. Michal za svých 12 let na realitním trhu prodal a pronajal více jak 300 nemovitostí a uspořádal přes 4500 prohlídek nemovitostí. Působí hlavně ve východních Čechách, a to konkrétně v okresech Ústí nad Orlicí a Svitavy.

Konkurence ve světě realit je obrovská. Michal si tuto skutečnost uvědomoval již od počátku, proto je projekt JOCHreality založen na přístupu, který ho výrazně odlišuje od konkurence. JOCHreality totiž naplno využívá sílu internetového marketingu a profesionální online prezentace. Velký důraz proto klademe na profesionální fotografie, videoprohlídky, šikovnou práci se sociálními sítěmi a promyšlenou strategii prezentace každého obchodního případu. Standardem je u nás transparentnost a exkluzivita vůči klientovi.

Sociální sítě (facebook, instagram a youtube)

Sociální sítě se staly nedílnou součástí životů mnoha z nás. Tuto skutečnost si plně uvědomujeme a proto s nimi intenzivně pracujeme již od samého začátku v roce 2014. V současnosti máme přes 1200 fanoušků na sociálních sítích a stále rosteme, naše videa a fotografie mají průměrně dosah okolo 10.000 uživatelů. S příspěvky umíme kreativně pracovat, společně s mediální agenturou www.mediahereos.cz navíc vytváříme cílené inzertní kampaně, kterými výrazně podporujeme prodej. Reklamu totiž umíme přesně zacílit na potencionálního klienta, díky tomu si může například Vaše realita mnohem snadněji najít kupce.

Video prohlídky

Video je nejatraktivnější formou přenosu informace. Líbivě zpracovaná videoprezentace představuje výjimečný způsob, jak zvýhodnit Vaši nemovitost před konkurencí. Naše videoprohlídky dokáží navodit pocit, že si člověk nemovitost prošel sám. Zachytíme přitom zajímavé detaily, ukážeme prostory z netradičních úhlů a především - zapojíme fantazii případného kupce takovým způsobem, jakého by běžné fotky či půdorysy prostoru, jež běžně vídáte u ostatních realitních kanceláří, nikdy nebyly schopny dosáhnout. Video poté šikovně rozšíříme na sociálních sítích, kde už si přirozeně najde svého adresáta.

Exkluzivita

V přístupu ke klientovi si zakládáme na kvalitě a exkluzivitě. Dle našich zkušeností by makléř neměl mít více jak 10 zakázek najednou, aniž by tím neutrpěl klient. Kvalitní realitní marketing vyžaduje snahu a péči. Sociální sítě, videoprohlídky, inzerce, osobní prohlídky. To vše zabere spoustu času a energie.

Lepší méně a o to poctivěji.  Jak může vypadat realitní marketing, pokud má makléř 30 zakázek, které inzerují i ostatní realitní kanceláře. Kolik prostoru dá vaší zakázce na sociálních sítích? Dá si péči s videoprohlídkou? Bude investovat do reklamy, pokud stejnou nemovitost prodává dalších 5 makléřů? Určitě ne. My upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Proto jsou všechny nemovitosti u JOCHreality vždy exkluzivní, za jasně daných podmínek a na férovou dobu 3 měsíců. Využíváme všech online marketingových nástrojů k tomu, abychom prodali nemovitost za co nejvyšší cenu. Máme stejné cíle jako Vy.

Doporučení a transparentnost

Za dobu fungování realitní kanceláře JOCHreality jsme pomohli s prodejem, koupí nebo pronájmem desítkám klientů. Naše doporučení přitom najdete v sekci reference. Zakládáme si přitom na transparentnosti, nemáme co tajit. Naše zprostředkovatelské smlouvy si proto můžete sami dohledat v záložce smlouvy. Navíc nejsme společnost s ručením omezeným, za všechno, co děláme ručíme a zodpovídáme vlastním majetkem. 

Nebojíme se ani větších developerských a realitních projektů. Naším posledním uskutečněným projektem byl projket www.bytyvm.cz, kde jsme měli na starost kompletní pronájem 15 bytů. Projektu jsme vytvořili vlastní webové stránky, postarali se o propagaci na facebooku, natočili virtuální prohlídky, navrhli a rozšířili propagační materiál apod.

Letos nás čeká další projekt: Tentokrát se bude jednat o jeden z nejhezčích domů u nás ve Vysokém Mýtě. Secesní vila byla pro nás Mejťáky hlavně známá jako bývalá pobočka banky ČSOB. Nyní v ní najdete 6 bytových jednotek k pronájmu (5x byt 2+kk a jedna krásná 3+kk). Vše by mělo být hotové v srpnu a od zaří spouštíme inzerci. Samozřejmostí budou vlastní stránky projektu, videoprohlídka, inzerce na sociálních sítích a bannerová reklama na seznamu a googlu!

Co vše pro Vás rádi uděláme?

 • prohlídky nemovitostí za asistence realitního makléře,
 • odhad Vaší nemovitosti ZDARMA, včetně předání dokumentu s naším razítkem
 • poradenství při stanovení optimální ceny nemovitosti + fotodokumentace a video prohlídka,
 • inzerce na strategicky nejvýznamnějších realitních serverech ( až 30 )
 • inzerce v tištěném periodiku, reklamních skříních, inzerce formou letáků a realitních katalogů
 • inzerce na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Youtube atd.)
 • statistické vyhodnocení sledovanosti konkrétních zakázek,
 • kompletní právní servis ve spolupráci s advokátní kanceláří AK Votroubek Vysoké Mýto, přichystání patřičných smluv včetně zastupování na katastru nemovitostí,
 • zabezpečení toku financí formou advokátní úschovy peněz do doby přepisu vlastnického práva,
 • vyřízení záležitostí na příslušném katastru nemovitostí,
 • zprostředkování znaleckých posudků nemovitostí pro účely finančního řízení ( pokud je potřeba ),
 • zajištění přepisu energií po předání nemovitosti 
 • zajištění štítku energetické náročnosti nemovitosti
 • zajištění poradenství při financování nemovitostí pro kupujícího přes společnost Partners
 • až do podpisu kupní smlouvy pracujeme na vlastní náklady i vlastní riziko
 • Za všechny výše uvedené služby nic neplatíte, naše odměna je až za úspěšný prodej
 • V případě, že Vaši nemovitost neprodáme, nehradíte žádné poplatky  
Michal Joch - majitel JochReality